שלום אורח, התחבר לאתר!, שכחת את הסיסמה?
  דוא"ל:
סיסמה:
טופס רישום לאתר | הוסף למועדפים | קבע כדף הבית
WWW.MedicalMedia.co.il
אודות אינדקס קישורים עדכוני רישום חיפוש תרופות כתבי עת כינוסים דף ראשי
yoman.co.il - תוכנה לזימון תורים
Medical Search Engine
Skip Navigation Linksראשי > רשימת כתבי עת > Urology Updates - גליון מס' 2 > דבר העורך
ספטמבר 2008 September | גיליון מס' 2 .No
צור קשר
חברי מערכת
רשימת גליונות קודמים
שער הגליון
דבר העורך
דבר העורך


ד”ר אילן ליבוביץ - מנהל המחלקה האורולוגית, המרכז הרפואי מאיר, כפר סבאקוראים יקרים

מונח לפניכם הגיליון השני של המוסף "עדכונים באורולוגיה". כמו בגיליון הראשון תמצאו בו מגוון נושאים מכל תחומי האורולוגיה המודרנית בניסיון להביא לפתחו של רופא המשפחה מידע עדכני ובעל חשיבות מעשית שיסייע לו בעבודתו היום-יומית כמטפל ראשוני בחולה הסובל מבעיות אורולוגיות. המאמרים בנושא סרטן הערמונית עומדים הפעם בסימן של שמירה מרבית על איכות חייו של החולה בלי להתפשר על הריפוי. מאמרו של פרופ' מצקין חושף את הקוראים לגישה החדשנית של הטיפול הממוקד, ומאמרו של ד"ר טיקוצ'ינסקי מרחיב בנושא של "מעקב פעיל". בקצה השני של הספקטרום הטיפולי סוקר פרופ' סלע את הטיפול הכימותרפי ומה שאחריו בחולה סרטן ערמונית בשלב העמיד לטיפול הורמונלי. ד"ר שפי ממשיך את סדרת המאמרים בנושא המרתק של תת-פריון הגבר, והפעם הדגש הוא על אבחנה מבדלת וטיפול.
פרופ' נתיב ממשיך את הסדרה על סרטן אפיתל המעבר במאמר בנושא אבחון וגילוי מוקדם. ד"ר צ'רטין מפקפק ביעילות הטיפול האנטיביוטי המונע בילדים עם רפלוקס שתן שלפוחיתי-כלייתי. לאחר שבגיליון הקודם נחשפו שיטות הטיפול באבני שופכן, ממשיך ד"ר דובדבני ומתאר את שיטת הטיפול המילעורי באבני כליה. ולבסוף, ד"ר ארליך סוקר בצורה מעמיקה את נושא הטיפול הניתוחי במאמר על הגדלת שלפוחית השתן בילדים עם שלפוחית נוירוגנית.
אני מודה לכותבים שטרחו ושקדו על כתיבת המאמרים, ומקווה שהקוראים ימצאו גם את הגיליון השני של "עדכונים באורולוגיה" מעניין ומועיל.

ד"ר אילן ליבוביץ
עורך

 


תגובות:דף ראשי | כינוסים רפואיים | כתבי עת רפואיים | חיפוש תרופות | תנאי שימוש | אודות מדיקל מדיה | צור קשר | קוסמטיקה ואסתטיקה רפואית | קוסמטיקה רפואית
המידע המופיע באתר זה מיועד לצוות רפואי בלבד. המידע באתר אינו מהווה בשום אופן ייעוץ רפואי ו\או משפטי.
שימוש או צפייה באתר זה מעידים על הסכמתך לתנאי השימוש.
תנאי שימוש באתר זה:
ידוע לי שעל ידי שימוש באתר זה, פרטיי שמסרתי יאספו ע"י חברת מדיקל מדיה על מנת ליצור איתי קשר בנוגע לאירוע זה ולאחרים. מדיקל מדיה אף רשאית להעביר את פרטי הקשר שלי מעת לעת לחברות קשורות אליה ו/או צדדים שלישיים כחלק מהמודל העסקי שלה לשימוש בכיווני שיווק עבור לקוחותיה שכולל ניוזלטר מדעי לרופאים, מידע על עידכוני רישום של תרופות וציוד רפואי, נושאים מקצועיים, פרסומים שונים, הזמנות לכנסים, הזמנות למפגשים עם נציגי פארמה וכיוצ״ב. ידוע לי כי אני זכאי לבקש מחברת מדיקל מדיה לחדול משימוש במידע בכל עת ע"י שליחת הודעה כתובה לחברה ובמקרה זה תתבטל הסכמתי לעיל מיום שהתקבלה ההודעה.

לצפייה בתנאי השימוש לחץ\' כאן
Powered by Medical Media Ltd.
כל הזכויות שמורות לי.ש. מדיקל מדיה בע"מ ©